אודות

קלפי טארוט - אילנית בן שושן - המרכז הרוחני, קריאה בקלפי טארוט

נעים להכיר…
שמי אילנית טל בן שושן בת 47, נשואה לקובי ואימא לליאב מרחובות.
בעלת המרכז הרוחני.
לעולם הרוחני נחשפתי לראשונה בגיל תשע עשרה, באופן אקראי לחלוטין ראיתי לראשונה בחיי קלפי טארוט ריידר והתחושה שלי הייתה שאני רוצה קלפים כאלה לעצמי. כבר למחרת התחלתי לחפש טארוט וספר, בזמנו (שנת 1992) לא הייתה מודעות גבוהה כמו היום לנושא המיסטיקה והטארוט.
כעבור חודש קיבלתי חפיסת טארוט במתנה אך ללא ספר.

החלטתי אני לא מחכה לספר ומתחילה ללמד את עצמי לבד. וכך ישבתי עם עצמי ימים ולילות, פרסתי לפני את כל 78 קלפי הטארוט ריידר, והבנתי שיש סדרות עם אותו האלמנט (חרבות, גביעים, מוטות ומטבעות) קלפים בעלי שמות כמו הקיסרית, השמש… אני זוכרת שעשיתי פתיחה לקרובת משפחה והרגשתי שאני מקבלת מסרים מדויקים דרך הקלפים. בתחילת הדרך הייתי מתקשרת לחברות ובני משפחה, ועם הזמן , אחרי עבודה רבה עם הקלפים ועם עצמי, החלטתי שזה הרגע לצאת עם זה החוצה ולעזור לאנשים. התחלתי עם חברים ומשפחה, שהשתוממו כל פעם מחדש איך הצלחתי לשים את האצבע על המקום הנכון, על הכאב על הבעיה, ומשם להוביל אותם לפתרון המיוחל. הרגשה של שליחות החלה למלאות אותי, הרגשה מרוממת של הגשמת הייעוד שלי.

הפניות החלו להגיע בצורה מסחררת , קיבלתי לייעוץ מאות אנשים בזה אחר זה, שאודות לאבחנה והייעוץ המדויק חייהם השתנו מקצה לקצה , אם זה בענייני זוגיות, בריאות, פרנסה, משפחה מעבר דירה ובעצם כל תחומי החיים. וכשעובדים מהלב… דברים גדולים מתחילים לזרום ולהגיע…
במשך שנים העברתי תכנית ייעוץ שבועית ברדיו 103 שבה מאזינים היו מתקשרים ומתייעצים איתי בכל ענייניהם.תכנית שנחלה הצלחה גדולה מאד. המשכתי עם הרצאות בכל רחבי הארץ בהם אני מייעצת ומלמדת את השיטה שלי שפותחה בעקבות הידע הרחב והניסיון העצום שצברתי עם השנים.

ואז הגעתי לתכנית הטלוויזיה זמן מיסטיקה. שגם בה הייתי עונה על שאלות בזמן אמת.
הביקוש לקורס טארוט הלך וגדל והחלטתי להוציא ספר טארוט "בשיטת אילנית" בשם קיסרית השמש, ולשם הבאתי את כל הניסיון והידע שצברתי במשך 25 שנה. אחת האהבות שלי זה רכישת סוגים שונים של טארוט מכל העולם.

ביום הולדתי העשרים ושישה, נכנסתי לחנות מיסטיקה וראיתי את קלפי הטארוט היינדל התאהבתי בהם עוד לפני שהכרתי את הסיפור המרתק שלהם. וכמו עם קלפי הריידר גם פה ישבתי ולימדתי את עצמי את משמעויות הקלפים. החיבור הרוחני שלי עם טארוט היינדל הביא אותי לכתוב ספר שרובו הגדול נכתב מתקשור גבוהה, הספר עמוק ומיוחד. היום אני מעבירה את הידע הרב שצברתי, מלמדת קורסים בקלפי טארוט . קורסים למתחילים בקלפי הריידר, וקורסים מקצועיים ומתקדמים יותר בקלפי ההיינדל, שלא ניתן ללמוד אותם בשום מקום אחר בארץ!

וכמובן עם כל זה ממשיכה לייעץ, לעזור לאנשים להתפתח, לצמוח, ולהגיע להגשמה עצמית בכל תחומי החיים.

פרטים ליצירת קשר

bahali@bezeqint.net

האתר עוצב ונבנה ע”י web4all חברה לבניה וקידום אתרים | לאוניד אוסטרובסקי קידום אתרים בגוגל

חייגו עכשיו